Mikropigmentacja artystyczna – czym jest i co warto o niej wiedzieć?

Mikropigmentacja artystyczna – czym jest i co warto o niej wiedzieć?

Mikropigmentacja artystyczna staje się coraz popularniejsza. Na zabieg związany z mikopigmentacją decyduje się coraz więcej kobiet. Nie tylko z tego względu, że pozwalają one podkreślić urodę, ale dzięki temu zabiegowi można pozbyć się niektórych chorób np.. bielactwa albo blizn. Co jeszcze warto wiedzieć na temat mikropigmentacji?

Dowiedz się więcej o mikropigmentacji

Mikropigmentacja to zabieg, który wykonywany jest przez wykwalifikowane linergistki. Zabieg ten polega na wprowadzeniu odpowiedniego barwnika w naskórek. Zabieg ten podobny jest do tatuażu, jednak nim nie jest. Uzyskany efekt nie jest trwały – wymagane jest jego odświeżenie. Makijaż permanentny np. brwi permanentne poznań są mikropigmentacją. Wyróżniamy również dwa inne rodzaje mikropigmentacji: medyczną i skóry głowy.

Makijaż permanentny Poznań

Makijaż permanentny w ostatnich czasach jest bardzo popularny. Na zabieg ten decyduje się coraz więcej kobiet. Szczególnie te, które mają słaby wzrok, mają problem ze sprawnością ruchową, są uczulone na składniki kosmetyków, noszą szkła kontaktowe czy posiadające problemy z przetłuszczająca się cerą, która powoduje, że makijaż jest nietrwały. Na ten makijaż decydują się również kobiety, które nie chcą tracić czasu na wykonywanie makijażu.

Makijaż permanentny Poznań

Rodzaje makijażu permanentnego

  1. Makijaż permanentny Poznań brwi – brwi są ważnym elementem mimiki. Podkreślają urodę i upiększają oko. Niestety wiele kobiet zmaga się z asymetrią brwi. Z tego też powodu wiele z nich decyduje się na makijaż permanentny.
  2. Makijaż permanentny oczu – to idealne rozwiązanie na uzyskanie nienagannej kreski na powiece. Brak ryzyka rozmazania oraz podkreślone i nienaganne spojrzenie to zalety tego zabiegu.
  3. Makijaż permanentny ust – aby podkreślić usta nie trzeba ich od razu powiększać. Świetnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny ust, dzięki któremu uzyskamy pełne, kształtne i podkreślone usta.

Jeśli zamierzasz zdecydować się na makijaż permanentny, to pamiętaj, aby wybrać profesjonalny gabinet kosmetyczny. Efekt ten jest utrzymuje się długo, dlatego warto poświęcić czas na znalezienie najlepszego miejsca na wykonanie zabiegu.  

admin