PostHeaderIcon Budownictwo mieszkaniowe w Polsce

Rynek budownictwa mieszkaniowego w Polsce jest rynkiem, który od wielu lat nie jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby mieszkaniowe Polaków. Problemy na tym rynku związane są z wieloma elementami często strukturalnymi rynku budowlanego. Po pierwsze rynek kredytowy w Polsce przez kryzysem doprowadził do pojawienia się bańki na rynku nieruchomości w zakresie cenowym.

Malowanie pasów
http://www.pro-city.pl/malowarka.html
Oferujemy produkty francuskiej marki PRO-CITY.
Malowarka drogowa – wózek do malowania linii.

Doprowadziło to wprost do sytuacji, gdzie budowane były mieszkania bardzo drogie, których obecna wartość jest znacznie niższa od tej z przed czasów kryzysu, zwłaszcza dotyczy to mieszkań czy domów budowanych w najwyższym standardzie. Innym problemem jest to, że developerzy decydują się przede wszystkim na korzystanie z wysokiej jakości technologii i budowanie mieszkań w wysokim lub średniowysokim standardzie, co prowadzi do sytuacji, gdzie na rynku są jedynie bardzo drogie mieszkania oraz domy. Jednak ich sprzedaż na rynku mieszkaniowym jest wystarczająca, gdyż stale na tym rynku występuje sytuacja, w której popyt znacząco przekracza podaż.

Comments are closed.

Partnerzy
  • Oferujemy noclegi w Łomiankach, zajrzyj na naszą stronę PokojewLomiankach.pl i wynajmij dla siebie pokój.
  • Profesjonalna jednostka certyfikująca GQcert.com - oferujmy usługi z zakresu audytów i certyfikatów BRC, IFS i ISO 9001.
Polecane
Najnowsze wpisy
Archiwa