PostHeaderIcon Oszczędzanie się nie opłaca

Wydawać by się mogło, że budowa domu to coś, co jesteśmy w stanie odpowiednio wycenić i do czego możemy się przygotować. Nie zawsze jednak owa wycena jest odpowiednia, bo często nie zapewniamy sobie kwoty rezerwowej, jaką przeznaczymy na wydatki nieprzewidziane. Nie zawsze na budowie wszystko idzie zgodnie z planem, zdarzają się pomyłki, zdarzają się problemy, jakie niosą za sobą określone wydatki.

Dr Andrzej Nowakowski
http://andrzejnowakowski.com.pl
Specjalista ginekologii i położnictwa.
St. asystent II Oddziału Ginekologii Onkologicznej

Warto się na nie przygotować, bo kiedy nie będziemy mieć na nie funduszy, będziemy zmuszeni oszczędzać na dalszych etapach budowy. Możemy być jednak pewni, że tutaj akurat oszczędności to coś, co szybko wychodzi na jaw i co się kompletnie nie opłaca. Kiedy jakaś praca jest wykonana na nieodpowiednich materiałach czy coś nie jest solidnie wykonane, to prędzej czy później będziemy musieli to poprawiać, co będzie niosło za sobą naprawdę spore koszty. Dlatego też, jak najbardziej warto zdecydować się na to, żeby każdy etap budowy był na odpowiednim poziomie i żeby wszystko było wykonane tak, jak należy.

Comments are closed.

Partnerzy
  • Oferujemy noclegi w Łomiankach, zajrzyj na naszą stronę PokojewLomiankach.pl i wynajmij dla siebie pokój.
  • Profesjonalna jednostka certyfikująca GQcert.com - oferujmy usługi z zakresu audytów i certyfikatów BRC, IFS i ISO 9001.
Polecane
Najnowsze wpisy
Archiwa